
Model LV Kimden Lucky Miner madencilik sha-256 Algoritma maksimum hashrate ile 3 TH/s güç tüketimi için 50W.
| Günlük | Aylık | Yıllık | |
|---|---|---|---|
| Gelir | $ 0.11 | $ 3.27 | $ 39.19 |
| Elektrik | $ 0.05 | $ 1.46 | $ 17.53 |
| Kâr | $ 0.06 | $ 1.81 | $ 21.66 |
| Algoritma | Hashrate | Tüketim | Verimlilik | Kârlılık |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 3 TH/s±10% | 50w±10% | 16.67j/TH | $ 0.06 |
| Üretici firma | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Olarak da bilinir | Lucky Miner LV07 Pro 3T Bitcoin miner |
| Serbest Bırak | May 2026 |
| Boyut | 109 x 99 x 45mm |
| Ağırlık | 370g |
| Gürültü seviyesi | 38dB |
| Güç | 50w |
| Arayüz | WiFi 2.4G |
| sıcaklık | 5 - 45 °C |
| Nem | 5 - 95 % |